Bayilerimize önemli duyuru

Bayilerimize önemli duyuru

23 Ocak 2016

Son günlerde üyelerimizin Sendikamıza yaptıkları başvurularda bazı akaryakıt bayilerinin facebook, whatsapp, twitter gibi sosyal medya platformlarında bayilerin yanlış bilgilendirilmelerine yol açan, bilgi kirliliği yaratan paylaşımlarda bulundukları tespit edilmiştir.

Bunun sonucunda üyelerimiz endişeye kapılarak Sendikamıza başvurmakta, Sendikamız da bu yanlışlığın giderilmesi için önemli bir mesai harcamaktadır. İşin daha da üzücü yönü ise bu paylaşımda bulunan bazı kişilerin PÜİS’in adını veya logosunu kullanmalarıdır. 

Öncelikle PÜİS’in www.puis.org.tr adresli internet sitesi, https://www.facebook.com/puis.org.tr adresli facebook sayfası dışındaki sektörümüze ilişkin paylaşımların Sendikamızla bir ilişkisinin olmadığının, bu paylaşımların Sendikamızı hiçbir şekilde bağlamadığının tüm üyelerimiz ve sektörümüz tarafından bilinmesini isteriz. Üyelerimizin de herhangi bir mağduriyete uğramamaları için bu tür paylaşımlara itibar etmemelerini tavsiye ederiz.

PÜİS olarak Sendikamızın adını veya logosunu kullanarak bu tür paylaşımlarda bulunan kişiler hakkında gerekli yasal girişimleri başlatmış bulunuyoruz.

Bayilerimize önemle duyururuz.

PÜİS Genel Merkezi