GENEL BAŞKAN OKUMUŞ’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

GENEL BAŞKAN OKUMUŞ’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

05 Temmuz 2021

PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, 2 Temmuz 2021 tarihinde sonuncusu yapılan PÜİS Şube Olağan Genel Kurulları nedeniyle yeni seçilen Şube yöneticilerine ve Şube Genel Kurullarına katılan PÜİS Yöneticilerine bir teşekkür mesajı yayınladı.

Genel Başkan Okumuş mesajında şunları söyledi:

“Tüzüğümüz gereği dört yılda bir yaptığımız şube genel kurullarını 2 Temmuz’da tamamladık. Pandemi koşulları göz önüne alındığında şube genel kurullarına katılımın ve ilginin yüksek olması bizleri mutlu etti. Genel kurullarımıza kadın meslektaşlarımızın katılmaları ve bazı şube yönetimlerinde görev almaları bu mutluluğumuzu daha da arttırdı.

Sendikamız tarihinde ilk kez bir genel kurul döneminde 7 bölge başkanı birden değişti. Bu yıl yapılan 14 şubenin genel kurulunda Ankara, Batman, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Konya ve Trabzon Şubemizde bayrağı yeni bölge başkanları devraldı. Aramıza yeni katılan bölge başkanlarını yürekten kutluyor, başkanlıklarının PÜİS ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Bayrağı devreden başkanlarımıza da hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, kendilerine sıhhat dileklerimizi iletiyorum.  

Yeni dönemde genç yaştaki arkadaşlarımın önceki dönemlere göre daha fazla görev aldığı şube yönetimlerinin aktif çalışacağına inanıyorum. Görevi yeni dönemde devam eden arkadaşlarımızın tecrübesi ile yeni seçilen genç arkadaşlarımızın heyecanının yaratacağı sinerji PÜİS’i daha yukarılara taşıyacaktır.  

Bu vesileyle Şube Genel Kurullarında yönetim, denetim ve disiplin kurulu ile Genel Merkez delegeliğine seçilen arkadaşlarımı yürekten kutluyorum.

Pandemiye rağmen, Şube Genel Kurullarına katılarak bize güç veren Genel Merkez Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri ile PÜİS Yüksek Konseyi, PÜİS Gençlik Konseyi üyelerine ve Şube Başkanlarına şükranlarımı sunuyorum.

PÜİS her geçen gün daha da güçlenen teşkilatıyla geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de akaryakıt sektörünü kucaklayarak akaryakıt sektörüne ve ülkemize hizmet etmeye devam edecektir. Genel Kurullarımızın Sendikamıza, Sektörümüze ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”