GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMİ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTEYEN BAYİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMİ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTEYEN BAYİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

28 Şubat 2020

Bilindiği gibi, Sendikamız ile Solaray Enerji arasında akaryakıt istasyonlarının elektrik ihtiyaçlarının çatılara inşa edilecek güneş enerjisi panellerinden karşılanması için PÜİS üyesi akaryakıt istasyonlarına fiyat indirimi başta olmak üzere bazı avantajlar sağlamak amacıyla Ocak ayında geniş kapsamlı bir işbirliği anlaşması yapılmıştı. 

Bu işbirliği kapsamında,  Solaray Enerji bütün mühendislik ve proje dönüşümü, izin ve ruhsat işlemleri, tedarik ve montaj, sigorta, bakım, onarım ve izleme işlemlerini de bayiler adına yürütecek. Ayrıca istasyon sahiplerinin istemesi halinde finans kuruluşları ile yapılacak çalışmaları da Solaray Enerji’nin finans departmanı tarafından yürütülecek.  

Çatısına Güneş Enerji Sistemi kurmayı düşünen bayilerimiz Solaray Enerji’den analiz ve ön teklif almak istedikleri takdirde, analizin yapılması ve ön teklifin hazırlanması için aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duymaktadır.

İSTENEN BİLGİ VE BELGELER ŞUNLAR:

  1. İstasyon sahibinin şirketinin fatura bilgileri
  2. Yetkili kişinin adı soyadı
  3. Yetkili kişinin eposta adresi ve telefon numarası
  4. Son 12 aylık elektrik faturaların görseli
  5.  Çatının rölevesi, yoksa çatının alanı  
  6.  Varsa Akaryakıt istasyonunun çatısının geniş açılı fotoğrafı

Teklif almak isteyen bayilerin yukarıdaki bilgi ve belgeleri Solaray Enerji Yetkilisi SERDAR BİLAL COŞKUN’a 0533 703 13 18 numaralı telefon veya [email protected] mail adresine göndermeleri gerekmektedir. 

Bayilerimize önemle duyururuz.

PÜİS Genel Merkezi