İNDİRİMLİ SİGORTA POLİÇESİ DÜZENLETMEK İSTEYEN BAYİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

İNDİRİMLİ SİGORTA POLİÇESİ DÜZENLETMEK İSTEYEN BAYİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

02 Mart 2020

Bilindiği gibi, Sendikamız üyesi akaryakıt istasyonları ve iştiraklerinin indirimli sigorta poliçe düzenletebilmeleri amacıyla Sendikamız ve ANR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. arasında 22 Şubat 2020 tarihinde bir anlaşma imzalanmıştı.

Bu anlaşma ile istasyon sahiplerinin yapmaları zorunlu olan Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sigorta Poliçesinin PÜİS üyesi akaryakıt bayileri için yaklaşık %40 indirimle düzenlenmesi sağlanacak.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası'nda ise PÜİS üyelerine %3 indirim yapılacak.

PÜİS Genişletilmiş Akaryakıt İstasyon Paket Poliçesi, yanlış yakıt hasarları için en geniş teminat ve en düşük muafiyetin yanı sıra yanlış yakıttan kaynaklı hasar gören araçlar için ikame araç hizmeti veren tek poliçe olacak.

Proje ile istasyon sahiplerine en geniş teminatlı sigorta poliçelerine, en düşük sigorta primi ödeyerek risklerini güvence altına almaları sağlanacak.

7/24 hasar hattı kurulacak. Bayiye özel, konusunda uzman Hasar Danışmanı atanacak. Bayilere sigorta danışmanlığı hizmeti verilecek.

İndirimli sigorta ürünlerinden faydalanmak isteyen bayilerimiz 0850 241 1 267 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] mail adresine mail atabilirler.

PÜİS Genel Merkezi