PÜİS ÇUKUROVA BÖLGE BAYİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

PÜİS ÇUKUROVA BÖLGE BAYİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

20 Kasım 2019

PÜİS Genel Merkezinin himayelerinde, PÜİS Mersin Şubesi ile PÜİS İskenderun Şubesinin birlikte düzenledikleri PÜİS Çukurova Bölge Bayi Toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

19 Kasım 2019 tarihinde Adana Ticaret Odası’nda yapılan toplantıya PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, PÜİS Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Gül, M. Erol Sözen ile İbrahim Uğurlu, PÜİS Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yavuz ile Mehmet Ali Çakırer, PÜİS Mersin Şube Başkanı Nihat Kürklü ile Mersin Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, PÜİS İskenderun Şube Başkanı Doğan Erten ile İskenderun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, PÜİS Yüksek Konsey Başkanı Tufan Kürklü, PÜİS Yüksek Konsey Üyesi Mustafa Kaplan, PÜİS Gençlik Kolları Başkanı Feridun Akcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Akaryakıt ve LPG Sayaçları Şube Müdürü Feryal Köksal ile PÜİS Mersin ve İskenderun Şubesi hinterlandındaki bayiler katıldı.

PÜİS Mersin Şubesi Başkanı Nihat Kürklü’nün konuşmasıyla başlayan toplantı PÜİS Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Yavuz ve Mehmet Gül’ün konuşmalarıyla devam etti. Ardından PÜİS Gençlik Kolları Başkanı Feridun Akcan ve PÜİS Yüksek Konseyi Başkanı Tufan Kürklü birer konuşma yaptı.

PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş ise yaptığı konuşmada bayilerin sorunlarının çözümü konusunda PÜİS’in yaptığı çalışmaları ve elde edilen kazanımları dile getirdi. Genel Başkan Okumuş’un konuşmasının ardından soru cevap bölümüne geçildi.