PÜİS, KARADENİZ BÖLGESİ’NDEKİ BAYİLERLE BULUŞUYOR

PÜİS, KARADENİZ BÖLGESİ’NDEKİ BAYİLERLE BULUŞUYOR

11 Mayıs 2016

PÜİS, yurt genelindeki bayilerin ayağına gidip, sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. PÜİS, 14 Mayıs Cumartesi günü Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren akaryakıt bayileriyle bir araya gelecek.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), bayilerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözümü konusunda istişare etmek amacıyla bayilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda PÜİS, 14 Mayıs 2016 tarihinde Karadeniz Bölgesi’ndeki akaryakıt bayileriyle bir araya gelecek. Toplantıda sorunlar masaya yatırılırken, bayilerin soruları konunun uzmanı bürokratlar tarafından yanıtlanacak.

PÜİS’in toplantılarına kamudan büyük destek

PÜİS’in bayilerle bir araya gelerek sorunları yerinde tespit etmek ve çözümü konusunda istişare etmek amacıyla düzenlediği bölge toplantılarına kamudan da büyük destek geliyor. İlgili bakanlıklar ve kurumlar her toplantıya en üst seviyede iştirak ederek bu toplantılara önemli katkılar sağlıyor. PÜİS’in bundan önce düzenlediği üç bölge toplantısına kamunun verdiği bu destek, Karadeniz Bölgesi Bayi Toplantısı’nda da devam edecek. 14 Mayıs 2016 tarihinde Samsun Anemon Oteli’nde gerçekleştirilecek toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, EPDK ve TSE’nin üst düzey bürokratları katılacak. 

PÜİS’in bölge toplantılarına bayilerden yoğun ilgi

PÜİS’in 2016 yılı içinde Kayseri, Konya ve İstanbul’da düzenlediği toplantılar, bayilerin yoğun katılımıyla yapılmıştı. Bu toplantılarda bayiler ve PÜİS yöneticileri yaşanan sorunlara karşı nasıl bir yol izleneceği konusunda istişarelerde bulunmuş ve PÜİS’in 2016 yılında izleyeceği yol haritası belirlenmişti.

 

PÜİS KARADENİZ BÖLGE BAYİ TOPLANTISI

Tarih   : 14 Mayıs 2016 Cumartesi

Saat     : 13.30

Yer      : Anemon Oteli/Yeni Mahalle Çarşamba Cad. No:52 Piazza AVM Yanı Canik/SAMSUN

 

Toplantı Programı

12.30-13.30      Kayıt ve Cafe Break

13.30-13.35      Açılış-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

13.35-13.45      PÜİS Samsun Şubesi Başkanı

                        Sayın Zafer Güler’in Konuşması

13.45-13.55      PÜİS Trabzon Şubesi Başkanı

                       Sayın Aytekin Çanakçıoğlu’nun Konuşması

13.55-14.30      PÜİS Genel Başkanı

           Sayın İmran Okumuş’un Konuşması

14.30-15.00      Misafirlerin Konuşmaları

15.00-17.00      Bayilerin Sorunlarının Soru ve Cevap Şeklinde İrdelenmesi

17.00               Kapanış