PÜİS ÜYELERİNE SİGORTA POLİÇESİNDE YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİM

PÜİS ÜYELERİNE SİGORTA POLİÇESİNDE YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİM

27 Ağustos 2020

Bilindiği gibi, Sendikamız üyesi akaryakıt istasyonları ve iştiraklerinin indirimli sigorta poliçe düzenletebilmeleri amacıyla Sendikamız ve ANR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. arasında 22 Şubat 2020 tarihinde bir anlaşma imzalanmıştı.

Bu anlaşma ile istasyon sahiplerinin yapmaları zorunlu olan Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sigorta Poliçesinin PÜİS üyesi akaryakıt bayileri için yaklaşık %40 indirimle düzenlenmesi sağlanacak.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası'nda ise PÜİS üyelerine %3 indirim yapılacak.

PÜİS Genişletilmiş Akaryakıt İstasyon Paket Poliçesi, yanlış yakıt hasarları için en geniş teminat ve en düşük muafiyetin yanı sıra yanlış yakıttan kaynaklı hasar gören araçlar için ikame araç hizmeti veren tek poliçe olacak.

Proje ile istasyon sahiplerine en geniş teminatlı sigorta poliçelerine, en düşük sigorta primi ödeyerek risklerini güvence altına almaları sağlanacak.

7/24 hasar hattı kurulacak. Bayiye özel, konusunda uzman Hasar Danışmanı atanacak. Bayilere sigorta danışmanlığı hizmeti verilecek.

İndirimli sigorta ürünlerinden faydalanmak isteyen bayilerimiz 0312 287 77 21 numaralı Sendikamız telefonundan Sendikamız Genel Müdürü Mehtap Bakır’ı veya Genel Merkez Asistanı Yasemin Uyar’ı arayabilirler.

PÜİS GENEL MERKEZİ