PÜİS’İN İFTAR YEMEĞİNE SEKTÖRDEN BÜYÜK İLGİ

PÜİS’İN İFTAR YEMEĞİNE SEKTÖRDEN BÜYÜK İLGİ

16 Haziran 2016

PÜİS’in geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeklerinin 39’uncusu, akaryakıt, LPG ve ulaşım sektörlerinin üst düzey temsilcilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. PÜİS’in iftarına sektör büyük ilgi gösterdi.

 “PÜİS’E EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

PÜİS’in 2017 yılında 50. yılını kutlayacağını belirten PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, “Öncelikle 49 yıllık geçmişinde PÜİS’e emek veren, emeği geçen herkese teşekkür ederim. PÜİS sektörün örgütlü tek çatısıdır. Türkiye’de 1967 yılında kurulan ve bugün siz değerli dostlarımızla bir araya gelmemize vesile olan bu çatıyı kuranları ve devamını sağlayanları saygı ile selamlıyorum. Emeği geçenlerin tamamına şahsım ve birlikte görev yaptığım arkadaşlarım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“PÜİS’İN VAZGEÇİLMEZ 3 DEĞERİ VAR”

PÜİS’in olmazsa olmaz, vazgeçilmez 3 değeri olduğunu söyleyen Genel Başkan İmran Okumuş şöyle konuştu, “Bunların ilki adalettir. Bu sadece PÜİS için değil, tüm sektör, ülkemiz ve hatta dünya için de şarttır. İkinci vazgeçilmezimiz ise şeffaflıktır. Şeffaflığın sektörümüz ve tüm sektörler için çok önemli olduğu kesindir. Üçüncü sırada ise mali disiplin var. Bu üç değerden hiçbir zaman vazgeçemeyeceğimizi belirtmek isterim. Bu üç değerle tüm sektöre katkı sağlamayı ilke ve hedef edindik.”