• 12 Mayıs 2022 Perşembe

ATSO VE PÜİS ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI ANTALYA’NIN EN İYİ AKARYAKIT İSTASYONLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile PÜİS Antalya Bölge Başkanlığının düzenlemiş olduğu “En İyi Akaryakıt İstasyonları Ödül Töreni”, 12 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çakırer, PÜİS Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Metin Küstür, PÜİS Yüksek İstişare Konseyi Başkan Yardımcısı Ali Yılmaz, PÜİS Antalya Bölge Başkanı Mücahit Turgut, ATSO Başkanı Davut Çetin, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ömer Ersoy, Ticaret İl Müdürü Halil Özşahan, Emniyet ve Jandarma yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen törende "En İyi Akaryakıt İstasyonu Yarışması"nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

ATSO Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen törende; “Tüm Kategorilerde En İyi İstasyon, En Temiz İstasyon-Genel Görünüm, En İyi Market Hizmeti Sunan İstasyon, COVİD 19’a Karşı En Güvenli İstasyon, En İyi Tuvalet Hizmeti Sunan İstasyon, En İyi Hizmet/En İyi Personel” kategorilerinde toplam 20 istasyon ödüllendirildi.

Törende dereceye giren istasyonların temsilcileri ödüllerini PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, PÜİS Genel Başkan Yardımcısı ve ATSO 14. Grup Komite Üyesi Mehmet Ali Çakırer, PÜİS Yüksek İstişare Konseyi Başkan Yardımcısı, ATSO 14.Grup Meclis Üyesi ve TOBB Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı Ali Yılmaz, PÜİS Antalya Bölge Başkanı ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Mücahit Turgut, ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Lokman Atasoy, TSE Bölge Müdürü Hasan Demirtaş, ATSO 14. Grup Komite Başkanı Melih Beken ve 14. Grup Komite Üyesi Hasan Çelik’in elinden aldı.

GİZLİ MÜŞTERİLER 10 İLÇEDE 267 İSTASYONU DENETLEDİ

Yarışma kapsamında Antalya’nın 10 ilçesinde Kasım-Aralık ayları içinde sabah 09.00 ile 21.00 saatleri arasında 94 gizli müşteri tarafından 267 akaryakıt istasyonunda denetlemeler gerçekleştirildiği belirtildi. Değerlendirmeler sonucu Antalya’da akaryakıt istasyonlarında müşteri memnuniyeti yüzde 84 olarak belirlenirken, sadece 7 istasyonun 50 puanın altında kaldığı ifade edildi. Dereceye giren istasyonlar ve kategorileri; Tüm Kategorilerde En İyi İstasyon; 1. Karatoy Petrol Tur.Tic.Ltd Şti. 2. Karkaş Petrol San.ve Tic.Ltd.Şti. 3. Hal Birlik Petrol Ürün.San.Tic.A.Ş. En Temiz İstasyon-Genel Görünüm kategorisi; 1. Büyükgebizler Petrol Ürünleri San.Tic.A.Ş. 2. Hesapçıoğlu Petrol Tur.Tic.San.ve Pazl.A.Ş. 3. Göçmentürk Tur.Tic.Ltd.Şti. - Gazipaşa Şubesi En İyi Market Hizmeti Sunan İstasyon kategorisi; 1. Kepezler Tic.Tur.ve San.Ltd.Şti. 2. Sefa Kuyumculuk İnş.Tic.Tur.Ltd.Şti. 3. Taşkıran Tic.San.Ltd.Şti. COVİD 19’a Karşı En Güvenli İstasyon kategorisi; 1. Aslanlar Antalya Pet.Ürün.ve Tic.A.Ş. 2. Mustafa Altunbaş San.Tic.Ltd.Şti. - Antalya Konuksever Petrol Şb. 3. Sezerler Petrol Tic.Ltd.Şti. En İyi Tuvalet Hizmeti Sunan İstasyon kategorisi; 1. Bozkan Akaryakıt Ltd.Şti. - Aşık Veysel Şubesi 2. Erdem Antalya Petrol Ürünleri Tic.A.Ş. - Konyaaltı Şubesi 3. Ünal Petrol San.ve Tic.A.Ş. En İyi Hizmet/En İyi Personel kategorisi; 1. Aytoç Petrol Ür.San.ve Tic.A.Ş. 2. Güleç Petrol Tic.Pazl.Ltd.Şti. 3. Yusuf Albayrak Petrol Ltd. Şti. 4. Efecan Akaryakıt Ltd.Şti. 5. Yaşar Yalçın Petrol Ltd.Şti.