• 07 Ocak 2022 Cuma

PÜİS SAMSUN BÖLGE BAŞKANI ZAFER GÜLER’DEN TİCARET ODASI’NA ZİYARET

PÜİS Samsun Bölge Başkanı Zafer Güler, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Samsun Ticaret Odası’nın yeni kompleks binasına taşınması nedeniyle Ticaret Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak akaryakıt sektörünün yaşadığı sıkıntıları aktardı.

Başkan Güler, yönetim kurulu üyeleri Murat Yurduseven, Çiğdem Egeli, Abidin Sonkaya, Ticaret Odası Saymanı ve aynı zamanda PÜİS üyesi olan Yiğit Töre ve Şube Müdürü İlhami Bayrak ile birlikte Başkan Murzioğlu’na yeni kompleks binalarının hayırlı olması dileğinde bulundu.

Zafer Güler ve heyeti gerçekleştirilen ziyaret sırasında öncelikle Murzioğlu’ndan akaryakıt bayilerinin son ekonomik gelişmelerden dolayı yaşadıkları sıkıntılar konusunda haklarının savunulması için yardım ve destek istedi.

PÜİS Samsun Bölge Başkanı Zafer Güler, Samsun Ticaret Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na akaryakıt sektörünün yaşadığı istasyonlardan istenen teminat mektubu konusu, kredi kartı komisyonlarının yüksekliği de dahil olmak üzere sektörün yaşadığı sıkıntılar konusunda da bilgi verdi ve değerlendirmelerde bulundu.